fbpx
Skip to content
Purple and Yellow Voter Education Posters-2

Październikowe jogowanie – wyzwanie 21 dni

ONLINE

KUP BILET - 42 PLN

To już druga edycja porannego jogowania !

Aby zapoczątkować zdrowy nawyk potrzeba 91 dni, zacznij od 21 dni w październiku . A zdrowy nawyk to Joga Twarzy , co Ty na to?

Codziennie, o 6:45 spotkamy się  w zamkniętej grupie na FB i codziennie , od poniedziałku do piątku będziemy przez 15 minut masować się i wyginać śmiało twarz:) Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć w porannym live’ie , bez problemu obejrzysz go w dogodnym dla Ciebie czasie, ponieważ będzie zapisany i każdy dzień będzie aktywny tylko przez tydzień.

Będzie to  intensywny trening mięśni mimicznych, który   zajmie Ci tylko 15 minut, a w  trakcie dnia będziesz mogła powtórzyć zapamiętane ćwiczenia.To wydarzenie ma być dla Ciebie motywacją, aby o siebie dbać i  utrzymać twarz w dobrej kondycji. Będę z całego serca  starać się o to każdego ranka, witając Cię z uśmiechem i pozytywną energią.

1 miesiąc, 4 tygodnie – 4 różne panele , a każdy z innym automasażem i innym zestawem ćwiczeń na każdą partię twarzy.

Każde poranne nagranie znika po tygodniu, ale przez cały tydzień powtarzamy ten sam zestaw ćwiczeń, dlatego na każdy panel masz w sumie 2 tygodnie:)

W każdą sobotę spotykamy się o umówionej  godzinie i podczas live’a pokazuję to co będziemy ćwiczyć w nowym   tygodniu, oraz odpowiadam na pytania i rozwiewam wątpliwości co do ćwiczeń z minionego tygodnia.  Zawsze możesz też skontaktować się ze mną indywidualnie.

Zachęcam Cię do wspólnego wyzwania, wprowadzenia nowego, odmładzającego rytuału, 15 minut codziennie tylko dla Ciebie:)

Zakup TU SKLEP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *