Skip to content
KT -1

Witaj,

Zapraszam Cię  na Webinar, podczas którego pokażę Ci  proste techniki wykorzystania kinesiotapingu  w estetycznym  procesie odmładzania twarzy.

CZYM JEST KINESIOTAPING TWARZY?

Jest to oklejanie twarzy dynamicznymi taśmami, których parametry takie jak: grubość, ciężar właściwy i rozciągliwość, zbliżone są do ludzkiej skóry.
Sam plaster wykonany jest z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem lycry,  oraz klejem medycznym, ułożonym faliście.

JAK DZIAŁA KINESIOTAPING TWARZY?

Przyklejona we właściwy sposób taśma kinesiologiczna, aktywowana poprzez potarcie i rozgrzanie, zwiększa przestrzeń pomiędzy skórą właściwą, a tkankami, tym samym:

  • usprawnia mikrokrążenie krwi i limfy – zmniejsza obrzęki w okolicy oczu i owalu,
  • zapewnia lepsze dotlenienie, ukrwienie, w rezultacie odżywienie skóry, poprawiając jej koloryt,
  • wspomaga wchłanianie obrzęków,
  • relaksuje spięte mięśnie, między innymi żwacza, wspomagając leczenie parafunkcji zwarciowych: bruksizmu i clenchingu, czyli zgrzytania i zaciskania zębów,
  • wygładza zmarszczki, hamując mimikę, której na co dzień nie kontrolujemy (lwia zmarszczka, kurze łapki, poziome linie na czole).

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • choroby skórne,
  • stany zapalne naskórka,
  • przerwanie ciągłości naskórka,
  • zabiegi medycyny estetycznej, nie wcześniej niż po 8 tygodniach.

 

Po webinarze otrzymasz link do nagrania aktywny przez 30 dni  na  Twój adres e-mail, oraz materiały do samodzielnych aplikacji.

 

Zarezerwuj  90 minut przyjemności,  relaksu, cudownego czasu tylko dla siebie, oraz  zakup taśmy kinesiologiczne k-active, firmy Nitto Denko

tutaj otrzymasz 10% rabatu z KODEM FaceYoga2022
https://www.orteo.pl/rolki-5m-17m-31m

 

Webinar odbędzie się na platformie ClickMeeting, nie potrzebujesz instalować żadnej aplikacji. Podczas webinaru możesz czuć się całkowicie swobodnie, będziesz widziała tylko osobę prowadzącą, czyli mnie, uczestniczki webinaru nie widzą siebie nawzajem, a kontaktujemy się na czacie.

 

Do zobaczenia online!

Kasia

wejdź w link

SKLEP

Po webinarze otrzymasz nagranie aktywne przez 30 dni i materiały na Twój  adres e-mail. Zapraszam Was do wspólnej przygody z odmładzaniem twarzy 💚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.