Skip to content

Nanolifting

CZYM JEST MEDIECT AIRBRUSH?

Airbrush to urządzenie do pielęgnacji i wykonywania bezinwazyjnego zabiegu Nano-Liftingu.  Rozpylacz ma za zadanie przekształcić́ płynne serum w nanomgiełkę o cząsteczkach rozdrobnionych do średnicy 0,2-0,5 mikrona w zaledwie 0,15 sekundy! Jest to możliwe dzięki opatentowanemu silniczkowi, który porusza się̨ z prędkością̨ 150 000 obrotów na minutę̨. Kąt natryskiwania 13° został starannie zaprojektowany tak, aby zapewnić́ pełne krycie twarzy. Umożliwia to bezpośrednie i natychmiastowe dotarcie serum do głębszych warstw skóry, dzięki czemu efekt liftingu twarzy jest widoczny natychmiast po aplikacji esencji.

BEZPIECZEŃSTWO I BEZINWAZYJNOŚĆ

Serum Mediect nie zawiera żadnych parabenów i konserwantów, dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny na- wet dla kobiet w ciąży. Dzięki natryskowej formie aplikacji preparatu nie dotykamy twarzy, co jest ogromną zaletą w przypadku cer problematycznych, tj. trądziku, trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek. Takie dolegliwości często automatycznie wykluczają̨ możliwość́ przeprowadzenia innych zabiegów kosmetologicznych. W przypadku Nano- liftingu nie musimy się̨ obawiać́ o przeciwwskazania.

Airbrush wykonany jest dodatkowo z materiałów antybakteryjnych, co zapewnia idealną sterylność́ podczas zabiegów.

Sam zabieg urządzeniem Mediect Airbrush należy do bezpiecznych i bezinwazyjnych, a efekty, które uzyskujemy, są̨ natychmiastowe i spektakularne. Nie używamy przy tym igieł, co daje naszym klientom pełen komfort i relaks. Poprzez wprowadzenie w głębokie warstwy skóry esencji o szerokim działaniu odmładzającym i pielęgnującym w sposób widoczny ujędrniamy i modelujemy kształt twarzy, a także szyję i dekolt.

JAKI JEST SKŁAD SERUM?

Wyróżniamy 4 główne składniki:

Dipeptyd (ester cetylowy dipeptydu acetylu-1) działa przeciwzmarszczkowo, redukuje napięcie mięśni i niweluje drobne zmarszczki.

Heksapeptyd acetylowy-8 odpowiada za efekt botoksu, ogranicza powstawanie nowych zmarszczek i zmarszczek mimicznych, łagodzi napięcie mięśni.

Koenzym Q10 jest antyoksydantem, usuwa wolne rodniki, odpowiada za jędrność́ i elastyczność́

Beta-glucan przyspiesza regenerację skóry, zmniejsza utratę̨ wody, nawilża.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Zabieg zyskał opinię bankietowego, ponieważ̇ skóra już̇ bezpośrednio po zabiegu wygląda świeżo, zyskuje pożądane kształty, jest nawilżona, odżywiona i zyskuje zdrowy koloryt, a makijaż̇ utrzymuje się̨ jeszcze dłużej.

Sam zabieg może być́ wykonywany bezpośrednio na makijaż̇. Nano lifting jest idealny zarówno na „wielkie wyjścia”, jak i na działania prewencyjne przeciwko starzeniu się̨ skóry.

Jako pełnowartościowy zabieg w salonie kosmetycznym rekomendowane jest wykonanie demakijażu oraz peelingu dobranego odpowiednio do skóry klienta przed aplikacją preparatu Lifting Contour Essence.

Dzielimy twarz wzdłuż na 2 części: prawą i lewą, po czym wybieramy jedną ze stron jako pierwszą do opracowania. Pod kątem 13°, zgodnie z budową mięśni twarzy, rozpylamy serum, które ze stanu ciekłego, dzięki technice wirowania (150 tys. obrotów na minutę̨) i mikronizacji preparatu, przechodzi w stan nonomgiełki i bezpośrednio trafia w głąb skóry.

Po ok. 2 min opracowywania jednej ze stron możemy odczekać́ kilka minut, pokazując efekt „po”.

Następnie opracowujemy drugą stronę̨, wykonując tę samą liczbę̨ ruchów, aby uniknąć́ asymetrii.

Na zakończenie aplikujemy odpowiednio dobrany krem do twarzy i pod oczy. Taki podstawowy zabieg nano-liftingu w salonie beauty powinien trwać́ ok. 20-25 min. Możliwe są̨ dodatkowe warianty, z masażem twarzy.

O MARCE MEDIECT

Historia marki sięga roku 1968, kiedy to rozpoczęła się współpraca z fabryką farmaceutyczną „Gwo Chyang” oraz Uniwersytetem Medycznym w Taipei.

Ostatecznie po wielu latach owocnej współpracy marka Mediect powstała jako odrębny zespół w roku 2015 i od tego czasu prężnie działa na rynku azjatyckim i europejskim.

NAGRODY

Dwukrotnie Perła Rynku Kosmetycznego w roku 2019 W jury znajduje się 20 managerów handlowych największych sieci kosmetycznych i aptecznych w Polsce.

1
2

Victoire de la Beauté w roku 2018-2019 Najważniejsze wydarzenie w branży kosmetycznej we Francji, organizowane w Paryżu.

3

Diament Beauty , Polska 2020 Zaufane produkty i usługi

4

Zainteresowanych prezentacją bezdotykowego liftingu twarzy zachęcam do kontaktu

Katarzyna Kaczan-Oktaba 

Tel. 505 676 778 

Behappy.faceyoga@gmail.com

6
5